Nanna-project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


All of J-rock&Anime
 
AcasaPortailUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Yumi Jun
.+Pokemon style+.
Yumi Jun


Mesaje : 10
Data de înscriere : 09/07/2008

Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici Empty
MesajSubiect: Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici   Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 9:15 am

Heya..ma bucur ca ajunsei si yo pe forumu asta ca e tare sweet.Acum o mica prezentare ^-^
->Numele meu este Simona,desi unii imi zic Simii si urasc cand imi zic asa Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 26916 ,am 12 ani,sunt in zodia scorpionului,sunt inalta,am aprul saten,ochii verzi,desi cateodata park ar fi caprui sua albastrii si am creier functional 100%..
->Sun o fire fesela,activa,planga odata la 3 ani Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 119386 nu sunt mai deloc calma ,sunt foarte aeriana.
-> Imi plac mult anime-urile(le ador) preferatele mele fiind:Kaleido star,Bleach,Kiddy Grade,YuYu Hakusho,Slayers,Inuyasha,Fratii Nerima Daikon,Honey and Clover bla bla bla si etc.Imi plac mult animalele in special catelusi si pisicile,a..si lupii.
->Nu imi place anime-ul Naruto,oamenii perversi si mincinosii,tristetea,aroganta,lasitatea si URASC EMO.(fara suparare dak e vre unu din voi emo Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 780158 )
->Imi place la nebunie muzica,nu stiu ec ne-am face fara ea.Ascult in special balade rock,formatii preferate:pink floyd,europe,george boy,CC Chace,The Rolling Stone si multe altele.Cred ca placerea de a asculta balade rock mai vechii s-a mostenit de la tata,dar asta nu insemna k nu ascult si j-rock..si mai ascult si muzica usoara,in special hip hop
->De obicei imi petrec timpul stand pe forumuri anime,in specil rpg.Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii mei,iar atunci cand ploua afara stau pe geam si ma uit la ploie ascultand muzica la mp3.
->Culorile mele preferate sunt:rosu,verde,albastru,negru,alb,gri.ATENTIE:Urasc galbenul.
->Pasiuni:a inceput sa imi placa sa fac GFX,sa cant,sa dansez,sa stau pe geam privind ploaia,sa scriu poezioare,sa desenez,forumurile rpg.

Etto..cred ca e deajuns.Oricum..daca mai aveti intrebari nu va sfiiti.O sa va raspund la ele,promit!! Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 672934
Sus In jos
Saru ~
Admin
Saru ~


Mesaje : 411
Data de înscriere : 14/06/2008

Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici   Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 12:38 pm

Welcome Simona Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 951867
Sus In jos
http://nanna-project.omgforum.net
Yumi Jun
.+Pokemon style+.
Yumi Jun


Mesaje : 10
Data de înscriere : 09/07/2008

Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici   Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 12:42 pm

Mersi de intampinare...mai bine imi zici Yumi sau Simii chiar dak nu imi place asa mult,m-am obijnuit sa mi se zica asa. Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici 119386
Sus In jos
Rujk
~*Ruki's lover*~
~*Ruki's lover*~
Rujk


Mesaje : 160
Data de înscriere : 20/06/2008

Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici   Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 2:23 pm

Yumi,welcome and have fun here^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici   Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hy hy!!Am aterizat si eu pe aici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nanna-project :: Membrii :: Welcome-
Mergi direct la: